Stagekantoor

Stagecoördinator:
Telefoon:
Email:
Mieke Pelger
06-13806246
m.pelger@focus-hhw.nl
Entreeopleiding:
Telefoon:
Email:
Eduard Haakman
06-19649466
e.haakman@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 3A:
Telefoon:
Email:
Ton Leek
06-45665608
t.leek@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 3B:
Telefoon:
Email:
Patricia van den Bogaard
06-47165975
p.vandenboogaard@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 3C:
Telefoon:
Email:
Jacqueline Schuffel
06-47165972
j.schuffel@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 4A:
Telefoon:
Email:
Miranda Bras
06-13834229
m.bras@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 4B:
Telefoon:
Email:
Vona Willink
06-47165974
v.willink@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 4C:
Telefoon:
Email:
Jelleke Wertwijn
06-47165973
j.wertwijn@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 5A:
Telefoon:
Email:
Linda Frederiks
06-19002797
l.frederiks@focus-hhw.nl
Stagebegeleider groep 5B:
Telefoon:
Email:
Elise Zonneveld
06-29181969
e.zonneveld@focus-hhw.nl


error: Content is protected !!